Teslimat Şartları

Kargo Firmalarının Gönderi Alanı

Kargo firmasının gönderi alanı kapsamında olması şartıyla siparişleriniz Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırılır.

Teslimat Süresi

1 ile 5 iş günü

Siparişinizin Hazırlanması

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz bitkideresi.com tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Aynı sipariş içerisinde kargoya teslim süresi daha uzun olan bir ürün varsa, siparişinizdeki ürünlerin tamamı hazırlandıktan sonra, tek seferde kargoya verilir.

Siparişinizin Takibi

Siparişinizin kargoya verildiğine dair size gönderirken e-posta'dan 24 saat sonra müşteri Hizmetleri menüsü altındaki Siparişlerim bölümünden gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize Sevkiyatı Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren; 1 ile 5 iş gününde,

bitkideresi.com kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Cumartesi Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır.

Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 1 kez uğrayacak, 1 uğrama sonucunda da teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda kargo şubesinde bekletilecektir teslim almamanız durumunda ürünler bitkideresi.com – BİTKİ DERESİ LTD. ŞTİ / YÜREĞİR / ADANA 'ya geri getirilecektir. Bu durumda bitkideresi.com Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçmeniz durumunda ürünler isteğiniz doğrultusunda yeniden kargoya verilebilir.

Kargo Ücretleri

bitkideresi.com İnternet mağazasından ve telefonla sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo ücreti güncel değişir.  İnternet sepetinde yayınlanan tutar alınır. Birimi 40TL'dir. Gönderilerin yapılacağı il-ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi yoktur.

Kapıda Ödeme Hizmeti

Kapıda ödeme hizmeti ücretli olup hizmet bedeli güncel olarak değişir. İnternet sepetinde yayınlanan tutar alınır. Birimi 40TL'dir. Kapıda ödeme yöntemi ile verilen siparişlerde kargo adresi ve fatura adresi siparişiniz teslim edilirken ödeme alınacağı için farklı olmamalıdır.

Image
Image
Image