BİTKİ DERESİ


30 YILLIK TECRÜBE

Bütün müşterilerimiz Bitki Deresi güvencesi altındadır.

Tüm ürünlerimiz, Tarım bakanlığı onaylı üretim izin belgeleri, ISO kalite belgeleri ve Helal sertifikalarına sahip olup, üretimlerimiz GMP (Good manufacturing practices) koşullarında gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimizin kalitesi, siz değerli tüketicilerimizin teveccühlerinin yanı sıra “Tüketici Kalite Ödülü” ve “Avrupa Birliği Kalite Ödülü” ile de tescil edilmiştir.


Bitki Deresi olarak; Toros dağlarından topladığımız şifalı bitkileri tüketicilerimize ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız.


FİRMA TARİHÇESİ


1990 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan firmamız; ülkemiz coğrafyasında yetişen ve her yıl yok olup giden yüzlerce farklı tür bitkinin insan sağlığına yararlı biçimde toplanması, işlenmesi ve halka arzı konusunda faaliyet göstermektedir. Ürünlerimiz konusunda deneyimli uzman personellerimiz tarafından en yüksek standartlar ve hijyen koşulları altında üretilmekte ve tüketicilerimizin beğenisine sunulmaktadır.


HEDEF VE İLKELERİMİZ


Çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Doğada yitirilip yok olacak tonlarca şifalı bitkinin, insan sağlığına yarar sağlayacak, yöresel, doğal ürünlere dönüştürülmesi, ülke ekonomimize yeniden kazandırılması, bölge halkımıza istihdam sağlanması yanı sıra ülkemiz, müşterilerimiz, bayilerimiz, iş ortaklarımız için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedeflemekteyiz…


HEDEF ve İLKELERİMİZ


  • Müşterilerimiz velinimetimizdir.
  • Alanımızın “en iyisi” olmak vazgeçilmez hedefimiz olacaktır.
  • Kurumumuzun en büyük sermayesi yetişmiş insan gücümüz, çalışanlarımızdır
  • İş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.
  • Ülke Ekonomisine, Yerel ve Ulusal Ticarete Katkı
  • Bitkilerin işlenmesi ile katma değer sağlanması
  • Sektörümüzde Yeni iş ve istihdam alanları yaratılmasına destek olmak hedefimizdir.


 Image
Image
Image